Služby čistírny Dry Clean

Čistírny Dry Clean zaručují vysoký standard čištění širokého sortimentu  textilu, oděvních výrobků , bytových doplňků a textilních dekorací v domácnostech (kusové koberce, záclony, žaluzie, potahy, deky, spacáky,…), kožených oděvů, kožichů velurů, kožešin, beraních předložek, čepic a drobných doplňků.

NOVĚ!! Nyní svážíme a rozvážíme vyčištěné oděvy až domů.  Naše čistírny oděvů Vás obslouží ve více než 70 obchcích již od 30 Kč !! Více informací zde

Běžné oděvy, obleky, kabáty čistíme  do 24 hodin bez příplatku.

Provádíme praní prádla pro jednotlivce i organizace. Pereme a žehlíme osobní prádlo, vše v krátkých lhůtách. Pereme prádlo nadstandartních rozměrů, prádlo, které lze doma nejen obtížně vyprat, ale také obtížně vysušit. Nabízíme služby prádelny. Samozřejmostí je také chemické čištění. 

Pereme a čistíme plyšové a textilní hračky.

Přijímáme další zákazníky, sběrny prádla, restaurace, hotely, malé i velké firmy.

Čistíme služební stejnokroje příslušníkům HZS, PČR, SECURITY organizacím.

Provádíme samostatně službu žehlení (pokud si zákazních přinese vyprané prádlo).

Pro dosažení lepšího vzhledu výrobků a zvýšení jejich odolnosti vůči zašpinění provádíme „apretaci“ textilních výrobků a kůží.

Provádíme také mandlování prádla.

Přijímáme větší množství (koše) prádla od 1kg. Vaše oděvy budou prány vždy samostatně.  

 

Nabízíme praní a čištění se svozem a rozvozem v rámci našich tras. My si prádlo vyzvedneme, vyčistíme a přivezeme zpět čisté až k Vám. 

Nejčastější dotazy

 

Již jsme pro Vás zavedli také  „mokré  čištění“, což je novinka v čistírenské technologii, která umožňuje  ekologické, šetrné a přesto účinné čištění  oděvů, které dokáže výborně ošetřit nové a speciální druhy materiálů, zejména ošacení z Goratexu a Sympatexu, lyžařské větrovky, kalhoty a kombinézy, svetry a pletené sukně s podílem PAN, svatební šaty a mnohé další.